Szkła progresywne w dobrych cenach

Dobry kontakt
od pierwszego
spojrzenia

Wierzymy, że wybór okularów to ważna decyzja.
Dlatego postaramy Ci się pomóc na każdym kroku,
Zaprezentujemy nowości oraz zawsze aktualną klasykę,
pomożemy dobrać oprawki do kształtu twarzy, okazji i potrzeb.

Szkła progresywne – innowacyjne rozwiązanie dla każdego po 40 r.ż.!

Do tej pory spotkać można osoby, które noszą przy sobie kilka par okularów, ponieważ każda z nich służy do innej odległości widzenia. W tym miejscu informujemy, że nie jest to konieczne! Optyka to dziedzina, która cały czas się rozwija. Tak samo jest ze szkłami progresywnymi, które otrzymacie w naszym salonie. Musicie wiedzieć, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które dodatkowo cechuje się skutecznością. Tego rodzaju szkła są w stanie odpowiadać na kilka problemów jednocześnie. Szkoła progresywne to produkt, w którym widzi się dobrze z każdej odległości niezależnie jak szybko przemieszczasz wzrok. Oznacza to, że kupując szkła progresywne możesz odpocząć od ciągłego zmieniania okularów w zależności od potrzeb.

Jak działają szkła progresywne?

Zastanawiasz się zapewne, jak to możliwe że jedne szkła mogą potrafić tak wiele. Otóż odpowiada za to ich specyficzna budowa. Mianowicie górna część odpowiada za widzenie dali, z kolei dolna za bliskie odległości. Pozostaje jeszcze środek. Ten sprawia, że osoba nosząca okulary dobrze widzi pośrednie dystanse. Po odpowiednim zbadaniu wzroku przez specjalistę można złożyć zamówienie na tego rodzaju szkła. Wówczas rozpoczyna się proces ich personalizacji pod konkretną wadę wzroku. Uwzględnia się oczywiście różnice występujące między jednym, a drugim okiem. A także różnice między dalą a bliżą.

Komu poleca się szkła progresywne?

Szkła progresywne poleca się dla osób po 40 r.ż., gdzie pojawiają się pierwsze problemy z nieostrym widzeniem do bliży! Niezależnie od tego czy jest już wada wzroku czy dopiero trzeba ją skorygować np: krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm. Zaleca się ich stosowanie w początkowej fazie prezbiopii (starczowzroczności). Warto zaznaczyć, ze obecny rynek oferuje szkła progresywne w pełnej gamie konstrukcyjnej dopasowane nie tylko do wady wzroku, ale też również do innych czynników. Szczególnie ważny będzie np: styl życia potencjalnego użytkownika, warunki pracy oraz wiele innych aspektów, które maja ogromny wpływ na efekt końcowy idealnego więzienia z każdej odległości. Dobór odpowiednich szkieł progresywnych to proces ku dobremu widzeniu bez ograniczeń, kiedy spoglądamy na różne odległości. Z tego idealnego rozwiązania dobrego widzenia powinien skorzystać każdy po 40 r.ż. Nie trzeba ich się bać mimo powszechnej opinii. Jest to produkt, który powinniśmy założyć na nos, żeby samemu doświadczyć korzyści z noszenia szkieł progresywnych.

Zapytaj o szkła progresywne
Toruń ul. Szewska 21. Biała Optyka