Poznaj naszą ofertę okularów

Dobry kontakt
od pierwszego
spojrzenia

Wierzymy, że wybór okularów to ważna decyzja.
Dlatego postaramy Ci się pomóc na każdym kroku,
Zaprezentujemy nowości oraz zawsze aktualną klasykę,
pomożemy dobrać oprawki do kształtu twarzy, okazji i potrzeb.

Żyjemy w dynamicznych czasach, w których trendy zmieniają się w mgnieniu oka. Dlatego warto być na bieżąco w kwestiach, które nas naprawdę interesują. Dotyczy to także okularów. W naszym salonie znajdziesz wiele wariantów oprawek oraz soczewek. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymogom naszych klientów. Pokażemy Ci projekty uznanych na całym świecie marek. Przyjdź więc i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

Jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać?

Jedną z naszych propozycji są modne okulary przeciwsłoneczne. W sezonie letnim to najlepszy sposób na ochronę oczu przed promieniowaniem UV. Współcześni projektanci oprawek nieustannie pracują nad tym, by okulary przeciwsłoneczne wyglądały nowatorsko i podążały za obecnymi trendami. Dlatego też w naszym salonie znajdziesz najbardziej znane europejskie marki. Okulary przeciwsłoneczne mogą więc nabrać włoskiego stylu, jaki oferuje jeden z producentów oprawek, firma JPlus. Wyróżnia je piękno, twórczość i umiłowanie wolności. To wartości inspirowane życiem światowej sławy artystów. Dzięki oprawkom Jplus Twoje okulary przeciwsłoneczne będą kreatywne i wyjątkowe.

Okulary do czytania Germano Gambini

W naszym salonie możesz wybrać modne oprawki nie tylko do okularów przeciwsłonecznych, ale też tych do czytania. Szeroka gama soczewek oraz oprawek zagwarantuje Ci znalezienie takich modeli, jakich aktualnie potrzebujesz. Wśród nich jest chociażby Germano Gambini. To włoski producent, który na rynku istnieje od ponad wieku. Modne okulary tej marki charakteryzują się połączeniem włoskiego stylu, radości życia oraz kreatywności. Znajdziemy tu także okulary do czytania, zarówno dla tych dojrzałych, jak i młodszych użytkowników. Oprawki Germano Gambini to oprawki w wersji „dolce vita”. Miłośnicy takiego stylu z pewnością nie przejdą obok nich obojętnie.

Jakie jeszcze modne okulary proponujemy?

To jednak nie wszystko, co oferuje nasz salon. Zajrzyj do Białej Optyki i przekonaj się, że modne okulary mogą mieć dowolny kształt, kolor i rozmiar. To wszystko sprawia, że będziesz się czuł w nich naprawdę wyjątkowo. Jeśli zależy nam na oprawkach ponadczasowych, które zawsze będą świeże, aktualne i piękne, powinniśmy wybrać markę Dandy’s. To kolejna włoska propozycja w naszej ofercie. Są to oprawki robione całkowicie ręcznie, a do ich wytworzenia stosuje się wyłącznie techniki dawnego rzemiosła. Od 40 lat są one produkowane we Włoszech i kontrolowane przez samego założyciela, Fabio Stramare. Jak widać, modne okulary mogą mieć różne oblicza. Tylko od was zależy, które z nich wybierzecie.

Zapytaj o okulary
Toruń ul. Szewska 21. Biała Optyka